Jdi na obsah
Jdi na menu
Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s.
Menu
Úvod
Výsledky závodů
Malá cena Brna a závod Sezimovo Ústí
Výsledky Memoriál Petra Kouby 2015
23.4.2016 Trhosvinecký pohár
5.5.2018 Ježek Jihlava
26.5.2018 J.Hradec
2.6.2018 Krajský přebor jednotlivkyň Pelhřimov
5.3.2022 Mini cup Veselí nad Lužncí
Rozpisy závodů
Členové SG Pelhřimov
Mapa a adresa sportovní haly
Informace od správce
29.6. Krajksý přebo Jihočeského kraje a kraje Vysočiny
MŠMT
TRÉNINKY
Nábor a přípravka
23.4.2022 Trhosvinecký pohár
24.4.2022 Bedřichovský ježek
Úvod
»
2020
Archiv
Nalezené příspěvky
Nebyly nalezeny žádné příspěvky
Nalezené složky
Jarno 2020 Tréninky
Datum:
9. 6. 2020
Fotografií:
24
Složek:
0
Portrét
Fotoalbum
17.11. Přípravky Pelhřimov
11.11.2023Krajský přebor družstev J.Hradec
4.11.2023 LIGA J.Hradec
ČELADNÁ MR.29.10.2023
DRAKIÁDA Sezimovo Ústí 21.10.2023
14.10.2023 Přípravky Trhové Sviny
7.10.2023 MINICUP Veselí nad Lužnicí
27.5.2023 Krajský přebor jednotlivkyň TÁBOR
13.5.2023 Memoriál K.Parmy
22.4.2023 Trhosvinecký pohár
15.4.2023 Veselský pohár
1.4.2023 13.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
26.3.2022 Nová Včelnice- Přípravky
12.12.2022 Zakončení gymnastiky
26.11.2022 Mikulášský pohár Tábor
19.11.2022 Krajský přebor DRUŽSTVA Veselí nad Lužnicí
12.11.2022 Jindřichův Hradec liga
22.10.2022 VIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
15.10.2022 MINI CUP Veselí nad Lužnicí
8.10.2022 Přípravky TRHOVÉ SVINY
6.10.-28.10.2022 Tréninky
Srpen-září 2022 oddílové tréninky
NÁBOR DĚTÍ PODZIM 2022
24.4.2022 Bedřichovský ježek
23.4.2022 TRHOSVINECKÝ POHÁR
9.4.2022 Pohár Vesel nad Lužnicí
2.4.2022 Pohár Sezimova Ústí
26.3.2022 Přípravky Nová Včelnice
5.3.2022 Mini CUP Veselí nad Lužnicí
TRÉNINKY JARO 2022
21.-22.2021 Závěr gymnastika
20.11.2021 KRAJ Družstva
18.9.2021 Krajský přebor - jednotlivkyně
Podzim 2021 Tréninky a nábor
25.6.2021 Závěr sezóny krátké Na Křemešníku
TRÉNINKY JARO A PODZIM 2021
Jarno 2020 Tréninky
23.11.2019 Krajský přebor družstev Veselí nad Lužnicí
16.11.2019 Mikulášský pohár Tábor
9.11.2019 Jindřichohradecká liga
26.10.2019 Mistrovství republiky kategorie C Vysoké Mýto
12.10.2019 Přípravky Trhové Sviny
5.10.2019 Přípravka Veselí nad Lužnicí
8.6.2019 Přípravky J.Hradec
1.6.2019 Krajský přebor jednotlivkyň Tábor
25.5.2019 Memoriál K.Parmy J.Hradec
11.5.2019 O pohár Č.Budějovic
Pohár Trhové Sviny 27.4.2019
13.4.2019 XI.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
6.4.2019 Veselí nad Lužnicí
23.3.2019 Přípravky Nová Včelnice
15.12.2018 Memooriál Petra Kouby Č.Budějovice
1.12.2018 Mikulášský pohár Sezimovo Ústí
17.11.2018 Krajský přebor družstev Trhové Sviny
10.11.2018 Liga J.Hradec
20.10.2018 Pohár Nové Včelnice
2.6.2018 Krajský přebor jednotlivkyň Pelhřimov
26.5.2018 Memoriál Karla Parmy J.Hradec
5.5.2018 Ježek Jihlava
28.4.2018 Pohár Trhové Sviny
21.4.2018 Veselský pohár
14.4.2018 X.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
9.12.2017 Memoriál Petra Kouby
18.11.2017 Krajský přebor J.H.
IX.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
Podzimní přípravka 2017
Podzim 2017 děvčata
3.6.2017 Krajský přebor Veselí nad Lužnicí
13.5.2017 České Budějovice - dvojboj
6.5.2017 Dvojboj Pelhřimov
29.4.2017 Bedřichovský ježek 21.ročník
22.4.2017 Pohár Trhové Sviny
8.4.2017 Veselský pohár
1.4.2017 Aprílový pohár Sezimovo Ústí
12.11.2016 Jindřichohradecká liga
28.10.2016 VIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
10.6.2016 Ukázkový malý oddílový závod
29.6.2016 Krajský přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočiny
21.5.2016 I.ročník Memoriálu K.Parmy
23.4.2016 Pohár Trhové Sviny
Veselí nad Lužnicí 16.4.2016
9.4.2016 Aprílový pohár Sezimova Ústí Tábor
Děvčata a chlapci Jaro 2016
Hoši a děvčata jaro 2016
Memoriál Petra Kouby 12.12.2015 České Budějovice
21.11.2015 Krajský přebor družstev Trhové Sviny
Liga J.Hradec 14.11.2015
31.10.2015 VII:roč.Memoriálu Z.Hartlové
17.10.2015 Pohár Nové Včelnice
Pohár Vajgaru 23.5.2015
Krajský přebor družstev - Veselí nad Lužnicí 22.11.2014
Podzimní dvojboj
Pohár Nové Včelnice 18.10.2014
Krajský Přebor 24.5.2014
Bedřichovský Ježek 2014
Výsledky VI. Memoriálu Zuzany Hartlové
Plakát VI. Memoriálu Zuzany Hartlové
Přípravky Nová Včelnice 29.3.2014
7.12.2013 Mikulášský pohár Tábor
30.11.2013 Trhové Sviny
Krajský přebor Veselí nad Lužnicí 16.11.2013
Pohár Jindřichův Hradec 9.11.2013
Soustředění Srpen 2013
Podzimní závod Pelhřimov 2.11.2013
Přípravky Nová všelnice 19.10.2013
Soustředění 19.8.-26.8.2013
BEŘICHOVSKÝ JEŽEK 3.5.2013
V.ročník Memoriál Zuzany Hartlové
Memoriál Jana Gajdoše 2012
Jindřichohradecká liga 3.11.2012
PODZIMNÍ ZÁVOD
Vystoupení Červená Řečice
Mistrovství České Republiky červen 2012
Krajský přebor Vysočiny a Jižních Čech
Jihlavský Ježek
Veselský pohár 2012
TRHOSVINECKÝ POHÁR 14.4.2012
IV. Memoriál Zuzany Hartlové 31.3 2012
PF 2012
Mikuláš v tělocvičně 2011
"Mikulášský pohár" Tábor 2011
Mistrovství České republiky Brno 26.11.2011
Memoriál Jana Gajdoše Brno 2011
Krajský přebor Trhové Sviny 2011
"Jindřichohradecká liga"
Pelhřimovský „ Dvojboj“
V.LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE –PROSTĚJOV 22.-26.2011
„KRUMLOVSKÝ ZVONEČEK“
Mistrovství České republiky Brno 2011
Krajský přebor Veselí n.Lužnicí 28.5.2011
,,VESELSKÝ POHÁR 2011,,
Poslední fotografie
17.11. Přípravky Pelhřimov
Oblíbené odkazy
Česká gymnastická federace
Sokol Brno I
Vyhledávání
Archiv
Kalendář
<<
leden /
2020
>>